Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Bloei- en groeihoogte
60 - 70 cm
Plantdiepte
10 - 12 cm
Plantafstand
10 - 12 cm
Bij- en vlinder lokkend
Nee
Geschikt voor in pot
Nee
Hert en knaagdier bestendig
Nee
Geurend
Nee
Geschikt als snijbloem
Ja

Deze elegante Tulipa White Triumphator is een echte pure schoonheid, met haar grote Leliebloemige vormen. Haar groeihoogte zal 60 tot 70 cm zijn, en ze wil graag in de volle zon staan of een plek waar ook halfschaduw is. Deze witte verschijning doet bijna sprookjesachtig aan, zo mooi en zuiver tegelijk.

Deze Witte Tulpen zullen stralen als snijbloemen bij je in huis. Het is net een ballerina die danst in de wind, combineer haar bijvoorbeeld met de Tulp Queen of Night. Eigenlijk is zij ook een beetje de Queen maar dan in het wit, zo mooi van vorm en sierlijk tegelijk. Haar bloemen pronken op haar mooie lange stelen, gewoon pure schoonheid deze dame.   

 

jan
feb
mrt
apr
mei
juni
juli
aug
sep
okt
nov
dec
  • Bloemperiode
  • Plantperiode

Soort Tulipa
Type bol Leliebloemig
Bloemkleur Wit
Per verpakking 10
Bloeiperiode mei
Bloei- en groeihoogte 60 - 70 cm
Standplaats / plantpositie Halfschaduw, Volle zon
Plantdiepte 10 - 12 cm
Plantafstand 10 - 12 cm
Hardheidszone 5, 6, 7, 8, 9
Aantal per m² 80
Verwildering Nee
Winterhard ja
Geschikt voor in pot Nee
Geschikt als snijbloem Ja
Bij- en vlinder lokkend Nee
Hert en knaagdier bestendig Nee
Geurend Nee
Geleverd als Bloembol / Knol

Overige informatie

  • Maak eerst de grond waar de tulpenbollen geplant zullen worden goed los. Dan is de grond makkelijker te bewerken.
  • Graaf een gat en zorg dat het 2 tot 3 keer zo diep is als de hoogte van de bollen. Zorg dat de afstand tussen de bollen 2 keer zo groot is als de diameter van de bollen.
  • Plant de bloembollen in het gat met de puntige kant naar boven of met de wortelbasis naar beneden. 
  • Bedek de tulpenbollen met aarde en geef ze goed water.

Voorjaarsbloeiers en Amaryllissen
Pre-orders plaatsen is mogelijk vanaf juni t/m eind augustus, tenzij anders aangegeven, en worden verzonden in de eerste helft van september. Pre-orders met voorjaarsbloeiers èn Amaryllis versturen we samen in de eerste helft van Oktober.
Alle orders die vanaf de tweede helft van september t/m eind december op werkdagen voor 12:00 besteld worden, worden dezelfde werkdag nog verzonden.
Wax Amaryllissen zijn beschikbaar vanaf half september t/m eind februari.
Zomerbloeiers en vaste planten
Pre-orders plaatsen voor Zomerbloeiers is mogelijk vanaf begin januari t/m eind februari, deze worden in de eerste helft van maart verstuurd.
Alle orders die vanaf half maart t/m eind mei op werkdagen voor 12:00 besteld worden, worden dezelfde werkdag nog verzonden. 
Vaste planten in kwekerspot
Vaste planten in kwekerspotten zijn te pre-orderen van half januari tot eind februari. Verzending vindt plaats in de eerste helft van maart.
Alle bestellingen die tijdens het plantseizoenen op werkdagen voor 12:00 besteld worden, worden dezelfde werkdag nog verzonden. De plantseizoenen zijn van half maart tot mei en van half september tot eind november.

Productgalerij overslaan

Customers also viewed

slide 4 to 6