Bloei- en groeihoogte
30 - 40 cm
Plantdiepte
5 - 10 cm
Plantafstand
15 cm
Bij- en vlinder lokkend
Ja
Geschikt voor in pot
Nee
Hert en knaagdier bestendig
Ja
Geurend
Nee
Geschikt als snijbloem
Ja

De Ranunculus picotee Pink is werkelijk zo mooi. Ze lijkt wel van roze zijde te zijn gemaakt. De groeihoogte zal ongeveer 30 tot 40 cm worden, en deze ranonkel zal stralen in de volle zon. Kun je het al voor je zien, deze geweldige sensuele mooie Ranunculus picotee Pink als snijbloemen in je mooiste vaas, wij wel hoor. 

Deze roze elegante bloeiers met hun sterke stelen zijn zo wonderschoon dat het bijna niet echt lijkt te zijn. Hun fijne bloemen van verschillende tinten roze lijken wel van crêpepapier te zijn gemaakt. Gewoon een tuin vol met deze heerlijke fleurige bloeiers die samen met blauwe druifjes bijvoorbeeld ook zo geweldig te combineren zijn. Deze Pink ladies maken je altijd vrolijk gestemd, dus haal de gezelligheid naar je toe en geniet heel lang van deze waanzinnige aandachttrekkers en combineer deze ook eens samen met Ranunculus Aviv paars.    

 

jan
feb
mrt
apr
mei
juni
juli
aug
sep
okt
nov
dec
  • Bloemperiode
  • Plantperiode

Soort Ranunculus
Bloemkleur Roze
Per verpakking 10
Bloeiperiode juli, augustus
Bloei- en groeihoogte 30 - 40 cm
Standplaats / plantpositie Halfschaduw, Volle zon
Plantdiepte 5 - 10 cm
Plantafstand 15 cm
Hardheidszone 5, 6, 7, 8, 9
Bol/knol maat 6/7
Verwildering Nee
Winterhard ja
Geschikt voor in pot Nee
Geschikt als snijbloem Ja
Bij- en vlinder lokkend Ja
Hert en knaagdier bestendig Ja
Geurend Nee
Geleverd als Bloembol / Knol

Overige informatie

• Kies een zonnige, maar beschutte plek uit in een border of in een pot. • Laat de knollen 3 tot 10 uur weken, maar het liefst overnacht. • Plant de knollen met hun "klauw" naar beneden, ongeveer 3 tot 5 cm diep en geef ze direct water. • Zorg ervoor dat de grond rondom de ranonkels vochtig blijft en blijf gedurende het groei seizoen water geven als de grond droog begint te worden.

Voorjaarsbloeiers en Amaryllissen
Pre-orders plaatsen is mogelijk vanaf juni t/m eind augustus, tenzij anders aangegeven, en worden verzonden in de eerste helft van september. Pre-orders met voorjaarsbloeiers èn Amaryllis versturen we samen in de eerste helft van Oktober.
Alle orders die vanaf de tweede helft van september t/m eind december op werkdagen voor 12:00 besteld worden, worden dezelfde werkdag nog verzonden.
Wax Amaryllissen zijn beschikbaar vanaf half september t/m eind februari.
Zomerbloeiers en vaste planten
Pre-orders plaatsen voor Zomerbloeiers is mogelijk vanaf begin januari t/m eind februari, deze worden in de eerste helft van maart verstuurd.
Alle orders die vanaf half maart t/m eind mei op werkdagen voor 12:00 besteld worden, worden dezelfde werkdag nog verzonden. 
Vaste planten in kwekerspot
Vaste planten in kwekerspotten zijn te pre-orderen van half januari tot eind februari. Verzending vindt plaats in de eerste helft van maart.
Alle bestellingen die tijdens het plantseizoenen op werkdagen voor 12:00 besteld worden, worden dezelfde werkdag nog verzonden. De plantseizoenen zijn van half maart tot mei en van half september tot eind november.

Customers also viewed

-20%
Ranunculus Aviv roze
€ 4,99 € 3,99
-20%
Ranunculus Aviv paars
€ 4,99 € 3,99
-16%
Ranunculus Aviv gemengd
€ 4,49 € 3,79
-20%
Ixia gemengd
€ 4,49 € 3,59
-10%
Ranunculus Picotee café
€ 4,99 € 4,49
-10%
Ranunculus picotee Orange
€ 4,99 € 4,49
-17%
Anemone the Bride
€ 5,99 € 4,99
-25%
Dahlia Pastel and White Mix
€ 39,99 € 29,99
-20%
Dahlia Café au Lait Royal
€ 5,49 € 4,40
-20%
Ranunculus Aviv oranje
€ 4,99 € 3,99