Bloei- en groeihoogte
40 - 50 cm
Plantdiepte
10 - 12 cm
Plantafstand
10 - 12 cm
Bij- en vlinder lokkend
Nee
Geschikt voor in pot
Ja
Hert en knaagdier bestendig
Nee
Geurend
Nee
Geschikt als snijbloem
Ja

Wat een beauty deze Grootverpakking Tulp Angelique ze is prachtig roze en pioenvormig. Een aanrader voor je tuin deze topper die iedereen echt geweldig vindt. Deze Tulipa straalt heerlijk en haar bloeiperiode zal in april en mei zijn, ze wordt ongeveer 40 tot 45 cm hoog, en ze staat het liefst in de volle zon of op plekjes waar ook halfschaduw is.

En zie hoe deze waanzinnige schoonheden in een bloemenvaas zullen staan, en hoe geweldig deze waanzinnige Tulipa overal zal stralen, haar grote dubbele bloemen zijn een lust voor het oog. Een fantastische aanwinst en nog steeds in ons assortiment, maak met meerdere soorten Tulpen zoals de Grootverpakking Tulp Purple Prince® en deze Angelique Tulp je tuin gezellig, en droom lekker weg bij deze sensuele dame. 

 

jan
feb
mrt
apr
mei
juni
juli
aug
sep
okt
nov
dec
  • Bloemperiode
  • Plantperiode

Soort Tulipa
Type bol Dubbel laat
Bloemkleur Roze
Per verpakking 50
Bloeiperiode april, mei
Bloei- en groeihoogte 40 - 50 cm
Standplaats / plantpositie Halfschaduw, Volle zon
Plantdiepte 10 - 12 cm
Plantafstand 10 - 12 cm
Hardheidszone 5, 6, 7, 8, 9
Verwildering Nee
Winterhard ja
Geschikt voor in pot Ja
Geschikt als snijbloem Ja
Bij- en vlinder lokkend Nee
Hert en knaagdier bestendig Nee
Geurend Nee

Overige informatie

  • Maak eerst de grond waar de tulpenbollen geplant zullen worden goed los. Dan is de grond makkelijker te bewerken.
  • Graaf een gat en zorg dat het 2 tot 3 keer zo diep is als de hoogte van de bollen. Zorg dat de afstand tussen de bollen 2 keer zo groot is als de diameter van de bollen.
  • Plant de bloembollen in het gat met de puntige kant naar boven of met de wortelbasis naar beneden. 
  • Bedek de tulpenbollen met aarde en geef ze goed water.

Voorjaarsbloeiers en Amaryllissen
Pre-orders plaatsen is mogelijk vanaf juni t/m eind augustus, tenzij anders aangegeven, en worden verzonden in de eerste helft van september. Pre-orders met voorjaarsbloeiers èn Amaryllis versturen we samen in de eerste helft van Oktober.
Alle orders die vanaf de tweede helft van september t/m eind december op werkdagen voor 12:00 besteld worden, worden dezelfde werkdag nog verzonden.
Wax Amaryllissen zijn beschikbaar vanaf half september t/m eind februari.
Zomerbloeiers en vaste planten
Pre-orders plaatsen voor Zomerbloeiers is mogelijk vanaf begin januari t/m eind februari, deze worden in de eerste helft van maart verstuurd.
Alle orders die vanaf half maart t/m eind mei op werkdagen voor 12:00 besteld worden, worden dezelfde werkdag nog verzonden. 
Vaste planten in kwekerspot
Vaste planten in kwekerspotten zijn te pre-orderen van half januari tot eind februari. Verzending vindt plaats in de eerste helft van maart.
Alle bestellingen die tijdens het plantseizoenen op werkdagen voor 12:00 besteld worden, worden dezelfde werkdag nog verzonden. De plantseizoenen zijn van half maart tot mei en van half september tot eind november.